Moje tvorba

Obrázky z mé tvorby naleznete zde na mých stránkách v odkaze níže :
Jaro.jpg
Kaplička oprava.jpg
A jdeme na procházku.jpg

Maluji také obrázky na zakázku, nacítěním se na duši klienta s propojením na astrologii a s poselstvím pro jeho duši. Pokud Vás tato služba zaujala a jste zvědaví jaké poselství k Vám přijde prostřednictvím obrázku, nebojte se mi napsat.


Novinkou je také možnost pořídit si hrnek, podtácek nebo polštář se všemi mými motivy

Pokud si vyberete motiv, tak najetím na obrázek se Vám zobrazí jeho název

Hrnek je keramický a potisk je z obou stran, objem 330 ml, váha 330 g, výška 95 mm, průměr 80 mm

Povlak na polštářek má rozměr 40x40 a materiál je mikrovlákno 180g/m2, prát se může ve 40 st.

Cena za kus je 330,- Kč plus

V případě zakoupení hrnku a polštářku je cena 600,-Kč

Podtácek je vyroben z lesklé lepenky a korku ze spodu, tloušťka 2mm, velikost 97x97, cena za kus je 89,-Kč

Objednávky přijímám emailem hvezdny@seznam.cz

Poštovné dle ceníku České pošty nebo přes zásilkovnu 69,-Kč


Obrázky jsou chráněné autorským zákonem.

Hrnek 1.jpg
Polštářek.jpg
Hrnek 3.jpg
Polštář a hrnek.jpg
Hrnek 4.jpg
Dva polštáře.jpg
Podtácky.jpg
Hrnek 2.jpg
Polštář a hrnek 1.jpg
Lesní království
Lesní království
U vodopádu s pávem
U vodopádu s pávem
S jednorožcem u studánky
S jednorožcem u studánky
Dva jednorožci
Dva jednorožci
Chaloupka u rybníčka
Chaloupka u rybníčka
Dvě labutě v ráji
Dvě labutě v ráji
Krása hor
Krása hor
S lišákem u rybníčka
S lišákem u rybníčka
U vodopádu s králem
U vodopádu s králem
Bílý králíček
Bílý králíček
Bílá srnka
Bílá srnka
Tři balonky
Tři balonky
Pegas Anduril
Pegas Anduril
Dva delfíni
Dva delfíni
Portál Panny Marie
Portál Panny Marie
Kolibřík
Kolibřík
Bílý medvěd
Bílý medvěd
U ohně s vlkem
U ohně s vlkem
Duhová brána
Duhová brána
Druid
Druid
Venušina svatyně v Atlantidě
Venušina svatyně v Atlantidě
Chrám posvátného ohně
Chrám posvátného ohně
Chrám vědění
Chrám vědění
Převozník
Převozník
Archanděl Michael
Archanděl Michael
Růžová brána
Růžová brána
Jednorožec a víla
Jednorožec a víla
Poseidon
Poseidon
Clematis.jpg
Setkání 3.jpg
Poseidon.

Tento mystický obrázek vznikl pro bytost s převahou vodního znamení Štíra. V tomto znamení se nachází Slunce, Merkur, Venuše i Jupiter. Slunce je navíc v konjunkci s Venuší a přináší zde zesílenou magickou krásu. Vládce Štíra Pluto se nachází ve Vahách, a tak harmonii a krásu ještě více posiluje a je také v konjunkci se Saturnem a Arcturusem ve Vahách a v sextilu na Neptun ve Střelci, a tak přináší navíc ještě silné duchovní energie z těchto sfér. Neptun je tradičně spojován s vodní říší, a tak se tu zjevil v celé své kráse Poseidon. Tento vládce moří a vodní říše se stává tak významnou dominantou obrázku. Vystupuje nad hladinu moře v doprovodu dvou delfínů, kteří jsou důležitým symbolem vzkříšení, ochrany, moudrosti, soucitu a lásky a jsou spojovány s bytostí Ježíše Krista. Mají dar vynášet z podvědomí na povrch emoce. Poseidon drží v ruce trojzubec, který má velkou magickou moc, dokáže ovládat vodní živel a vyvolat zemětřesení. Ukazuje na velkou moc a sílu a také na její zodpovědné používání v rukou povolaných. Trojzubec míří do nebe směrem k Plejádám, protože ascendent se nachází na konci znamení Býka kousek od plejádské stálice Alcyone.
Poseidon drží také posvátný artefakt s vzácným kamenem z elfí říše, jež v sobě nese jejich moudrost a který má sílu harmonizovat energii 4. světových stran a vyrovnávat živly oheň, země, voda, vzduch. Z moře s ním vystupuje ještě 5 krystalů křišťálu. Číslo 5 má zde svůj význam a poselství, je to číslo transformace a změn, pohybu, komunikace, chytrosti a energie. Náleží planetě Merkur, která má dobré vazby na Mars, a tak posiluje jeho vliv a dává mentální sílu. Den narození 3.11.1982 připadá na středu, které vládne právě planeta Merkur a číslo 5.

 
Příklady popisu některých obrázků malovaných pro konkrétní bytost s propojením na astrologii.
Archanděl Michael.
 
Tento silný obrázek s důrazem na přítomný okamžik vznikl pro bytost se Sluncem a Merkurem v ohnivém znamení Berana a s ascendentem ve znamení Štíra poblíž Pluta v dobré vazbě na Uran s Neptunem u stálice Vega. Slunce je poblíž plutonoidu Erisu v dobrých vazbách na Lunu ve Střelci a Jupiter ve Lvu a orionský Rigel. Merkur se nachází v trigonu na Černou Lunu a Selenu a je součástí konfigurace draka, jehož vrchol tvoří Mars u stálice Polárka v dobrých vazbách na Merkur a Selenu.
Z nebe tedy přichází archanděl Michael v plné zbroji tasící svůj ohnivý meč. Tento strážce vesmírného pořádku a přemožitel draka a temnoty, zde demonstruje odvahu a sílu. Dává zde jasný signál, že spravedlnost a vítězství dobra bude naplněno. Dává naší duši sílu jít dál, když padáme na dno.
Z pravé strany s ním letí holubice, posel míru, symbol ducha svatého, věčné lásky a čistoty. Je zasvěcena také bohyni Venuši a přináší dlouhověkost a zdraví. Venuše v Býku je totiž poblíž bodu egyptské bohyně Isis a v dobré vazbě na Chiron související s léčením a zasvěcením, a také na osudové uzle a Uran s Neptunem. Objevily se zde tedy jako poselství a připomenutí egyptské pyramidy v Gíze a nad nimi jasně zářící orionské hvězdy.
 
 

 
Chrám posvátného ohně.

Tento mystický obrázek vznikl pro bytost se Sluncem, Merkurem, Venuší a Saturnem v ohnivém znamení Lva. Nemohl zde tedy chybět element ohně. Ten se objevil v podobě Chrámu posvátného ohně ve výjevu až z bájné Atlantidy. Posvátný oheň udržovaly v dávných dobách kněžky Vestálky a planetka Vesta je v dobré vazbě na Arcturus, a tak se tato energie zesílila.
Nad chrámem letí v záři červánků bílá holubice, symbol čistoty, míru, věrné lásky a spřízněných duší. Ty se zde objevují vpravo dole a stojí tváří tvář a v propojení rukou. Venuše je totiž v těsné konjunkci s Merkurem a v dobrých aspektech na Neptunem ve Střelci, a tak zde dává sílu a hloubku lásky pro požehnané vztahy. Romantickou atmosféru doplňuje keř růžových růží.
Vedle chrámu se nachází zdravý pomerančovník s plody, který přinášejí radost a prosperitu a před chrámem jsou z obou stran vstupu dva velké ochranné komplexy krystalů.
Luna a Selena v Raku v dobré vazně na Jupiter v Býku zde přinesla malebnou mořskou zátoku, kde vyskakují dva delfíny z moře a propojují se se světelnou bytostí v duhovém portálu. To zde dává radostnou a hravou energii. Delfíni jsou symbolem vzkříšení a ochrany a pomáhají vynášet emoce na povrch.
Přímořskou krajinou dále protéká říčka svěží čisté vody lemovaná fialovými kosatci, travinou a kvetoucími keři. Fialové kosatce představují moudrost a říká se jim oči nebes, jsou spojovány s vládkyní duhy starořeckou bohyní Iris a jsou také zasvěceny Panně Marii. Přes říčku vede klenutý můstek, na jehož druhém konci sedí bílá kočička. Ta je symbol přicházející pozitivní energie, čistoty, intuice a mystiky.
Nad celou scenérií hřejivě svítí teplé zářivé slunce a duhový portál doplňuje energii pro čakrový systém.


 
 
 
 
 
 
Venušina svatyně v Atlantidě.

Tento magický obrázek vznikl pro bytost se Sluncem v Raku poblíž stálice Sirius nesoucí poselství z dávné minulosti, vztahující se až k bájné Atlantidě. Zde bylo běžné propojení lidských kněžek s vodní říší za doprovodu delfínů, želv, nymf a krystalů atd. V této době si právě tento výjev přál být znovu spatřen a oživen.
Nad vyskakujícími delfíny se vznáší ochranný symbol Atlaňťanů. Z moře vystupuje vodní nymfa a propojuje se přes krystal s kněžkou na pláži. Dvě posvátné želvy, symboly dlouhověkosti, stability, štěstí, ochrany a propojení nebe se zemí, přicházejí k centrálnímu krystalu do svatyně zasvěcené Venuši. Uvnitř se nachází velký zářící krystal a poblíž něj další dva fialové.
Venuše se nachází v královském znamení Lva v dobrých vazbách na Arcturus podpořený Marsem a Polárkou a nese v sobě silnou stopu z těchto dimenzí. Dominantou obrázku je proto Venušina svatyně až z dávné Atlantidy, nacházející se na pláži u moře pod horami, lemovaná květy růžových růží patřící k ženské symbolice. Nad ní v horách se nachází dvě pyramidy a k nim přilétají mimozemští velvyslanci a pod nimi letí v záři červánků holubice. Ta je spojena také s ženskou energií a jako posel míru, pokory, zranitelnosti a citlivosti, zde žehná magickému ženskému rituálu s krystaly a ukazuje na mírovou spolupráci všech. Venuše se nachází v královském znamení Lva a v dobrých vazbách na Arcturus podpořený Marsem a Polárkou. Nese v sobě tak silnou stopu z těchto dimenzí a arkturiánský odkaz Kristova vědomí, na což poukazují i tři bytosti prostupující z této dimenze.
Merkur ve znamení Raka propojený na vodní živel a v dobrých vazbách na retrográdní Neptun ve Štíru a Pluto s Uranem v Panně, zesiluje práci spojenou s vodou a zemí. Nese v sobě také silné napojení do minulosti a do duchovních světů, podporuje tak vhledy a intuici.
Zářivé slunce a barevná duha zde podporuje a doplňuje čakrový systém.
 
 
Portál Panny Marie.

Tento mystický obrázek vznikl pro bytost se silně zdůrazněným duchovním vlivem stálice Spica a Arcturus v dobrých vazbách na Mars a Selenu v ohnivém znamení Berana a na Venuši ve Lvu. Je zde tedy silně zdůrazněno Kristovo vědomí a odkaz Panny Marie. Bylo mi tedy velkou ctí poprvé v životě namalovat tuto světelnou bytost, která se rozhodla zde zanechat svoje poselství. Přišla v modrém plášti v doprovodu barevné duhy a nesoucí rudou růži a vytvořila tak nad zálivem duhový portál. Přišli jí přivítat zástupci Poseidonova království dva delfíni, kteří jsou symbolem vzkříšení, moudrosti, radosti a empatie. Vyskakující z vody zde ukazují na emoce, které se vynořují z podvědomí. Je zde totiž hezky zastoupený vodní živel s Lunou v Rybách u Jupitera v dobrých vazbách na Neptun ve Štíru a Sirius v Raku. To zde přináší tuto esenci milosrdenství a duchovního potenciálu. Panna Maria je světelná bytost plná lásky, klidu, čistoty, pochopení a laskavosti, jež se přimlouvá za duše trpících a nese aspekt odpuštění. Rudá růže je symbol lásky a souvisí právě s mariánským symbolem a tato královna květin zde pomáhá léčit a otvírat naše srdce.
Slunce se nachází ve vzdušném znamení Vodnáře a přišla ho podpořit bílá holubice letící z pravé mužské strany obrázku. Je to symbol ducha svatého, věčné lásky, čistoty a míru a její roztažená křídla představují svobodu a lehkost duše, která ke znamení Vodnáře také patří.
Mírné pohoří lemující mořský záliv zde podporuje zemský Merkur ve znamení Kozoroha a dává mu potřebnou energii pro přizemnění.
Životní číslo 3 je zde zdůrazněno 3. palmami z obou stran zálivu. Podporují zde mentální energii, vnímavost a inteligenci.
Jasně zářící slunce dává naději, teplo a energii pro harmonizaci duše.
Dva delfíni.

Tento kouzelný obrázek vznikl pro bytost s Lunou v Blížencích procházející pásmem Orionu poblíž jeho nejjasnější hvězdy Rigel.
Ve znamení Blíženců se dále nachází i Vzestupný osudový uzel v dobrých vazbách na Arcturus a Mars s Černou Lunou ve znamení Berana. Je zde dán tedy silný mystický a komunikační potenciál pro práci s informacemi v duchu vyššího poznání, který přišly podpořit tři světelné bytosti, tak jako září 3. hvězdy v prostřední části souhvězdí Orionu. Jejich energie se snáší z nebe a propojuje s mořem, kde jí vítají dva zástupci vodní říše delfíni, kteří bývají spojováni s energií z oblasti Siria. Delfín je symbol svobody, radosti, hravosti, laskavosti, štěstí a inteligence, podporuje a rozvíjí vnímavý přístup k životu v souvislosti s ochranou zvířat a přírody a pomáhá rozvíjet telepatické schopnosti.
Vliv empatie a ponoření se do hlubinm který sebou nese vodní živel, je zde zdůrazněn ascendentem ve vodním znamení Štíra, kde se nachází i Selena v dobrých vazbách právě na výše zmíněný Sirius ve znamení Raka a Neptun ve znamení Ryb a Jupiter ve znamení Kozoroha u stálice Vega a také na Slunce ve znamení Panny. Tato bytost zde bude tak ukotvovat jemné zemské energie a ponese velký dar pro pochopení přírodních zákonů a napojení se do vyšších světů. Pomůže jí k tomu i hezky aspektován laskavý Merkur ve Vahách na Venuši ve Lvu.
Dále se na obrázku nachází želva, která symbolizuje pomalý a jistý pokrok, dlouhověkost, moudrost, zdraví, štěstí a podporu v kariéře. Učí nás plynout a odevzdat se, tak jako se ona umí nechat unést přílivem a věří, že se dostane tam kam má. Vedle ní se nachází i bílý pejsek, který symbolizuje spravedlnost, věrnost a transformaci myšlení.
Krásu přímořské krajiny dotváří kvetoucí oleandr, palmy a jasně zářící slunce s duhou pro harmonizaci čakrového systému.
Pegas Anduril.

Tento mystický obrázek vznikl pro bytost s Lunou ve vodním znamení Ryb nacházející se poblíž souhvězdí Pegase a mající dobré vazby na Chiron, Neptun a plejádské Alcyone.
Přilétá zde tedy z pravé strany hvězdného nebe krásný posvátný Pegas, který nese stopu prastaré léčivé energie, s níž se pracovalo už v dobách bájné Atlantidy a starověkého Řecka. Scenérie je tedy zasazena do tohoto období a zdůrazňuje tak jeho vliv a význam.
Nese také velké překvapení pro majitele obrázku, který v něm rozpoznal svého duchovního průvodce. Pochopil tak i jeho pravou podstatu. Dříve se domníval, že se jedná o bílého koně, co ho doprovází. Teď se tak tedy mohl více propojit s jeho bytostí a zeptat se i na jeho jméno. Zaznělo „Anduril“ Pegasové jsou spojováni s léčením a ochranou a to zejména dětí.
Slunce, Merkur a ascendent se nachází ve vzdušném znamení Vah a silná Venuše ve Lvu je v dobrých vazbách na Arcturus a oblast Andromedy, kde se nachází i Mars a Černá Luna a to zde přináší silnou dávku magické energie, jež přišla na obrázek podpořit i starověká řecká bohyně Afrodite. Ta je spojována s láskou, krásou, plodností a v římské mytologii ztělesňuje Venuši. Patří k ní i královna květin růže, která se objevila na obloukové bráně a vytváří zde pomyslný portál pro uctění a napojení se. Ve vizi je tak možné vstoupit do obrázku pro její podporu.
V levé ženské části obrázku je pro osvěžení fontána čisté vody a pomerančovník. Ten je spojován se symbolem radosti, štěstí a prosperity a jeho vůně slouží k osvěžení a uvolnění.
Jemná pastelová duha a zářící slunce dotvářejí léčivou sílu.
U vodopádu s králem.
 
Tento kouzelný pohádkový obrázek, jehož dominantou je posvátný bílý lev vznikl pro bytost s ascendentem a Venuší ve znamení Lva. Venuše je součástí arkturiánského draka, kde je Luna a Selena v Beranu, Saturn s Uranem ve Střelci a Merkur s Arcturusem ve znamení Vah.
Toto vše dává velkou osobní sílu, sebevyjádření, tvořivé a diplomatické nadání, Kristovské vědomí a důležité poslání v životě. Pro takto silné energie se objevil posvátný bílý Lev. Ten jako král zvířat symbolizuje sluneční energii, rytířské ctnosti, čest, morální hodnoty, sílu, odvahu, statečnost a neohroženost, sílu nitra a duchovní růst, je umístěn na střed obrazu a dohlíží zde na rovnováhu vnitřní ženy a vnitřního muže. Mystickou energii a rozvoj práce s emocemi přilétla podpořit moudrá bílá posvátná sova, která k vzdušnému Merkuru ve Vahách v čele arkturiánského draka hezky ladí. Dohlíží zde na duchovní rozvoj a poznání. Nachází se v levé ženské části obrázku nad bujným vodopádem, který symbolizuje hojnost a sílu emocí. Vodní živel je v horoskopu zastoupen Plutem ve Štíru v hezkých vazbách na Sirius a Dračí hlavu v Rybách a Černou lunu v Panně. Voda zde má velký očistný a magický význam a může pomoci vstoupit do obrazu pro pomyslnou očistu. Sluncem tak jako Merkur je ve vzdušném znamení Vah a tudíž pod vládou Venuše a tak zde nemohou chybět jedny z nejhezčích kvetoucích stromů Sakury. Těch je zde celkem 5 a toto číslo bude mít důležitý význam. Je to číslo proměny a transformace. Sakury jsou symbolem štěstí, lásky, harmonie, vitality, naděje a přátelských setkávání. Jedna dominantní Sakura se nachází na pravé mužské straně a dává zde přizemnění a jistotu do života. Je obklopena kapradím, jež má ochranný význam proti všemu zlému a pomáhá najít svoji duchovní sílu a rozvinout talenty. Dále jsou zde Slunečnice jako symbol Slunce a pozitivního myšlení, a další květiny pro harmonii, třeba pomněnky nesoucí jemnou vílí energii. Na nebi jasně září slunce s dominantní oranžovou barvou pro posílení druhé čakry a barevná duha pro doplnění a harmonizaci celého čakrového systému.


 
V lesním království

Ve vizi mi přišla bílá letící sova z pravé strany, která má zlatou korunku, což je symbol posvátné královské moudrosti, ochrany, vznešenosti a magie.
Dále je zde zobrazen jelen král lesa, který na vše dohlíží a střeží svůj přírodní chrám a je spojován se sílou Matky Země.
Z pravé mužské strany stojí mohutný a zdravý strom jako symbol jistoty a pevnosti v životě a na něm je veverka, která tam přináší hravost, veselost a radost. Okolo stromu jsou kameny symbolizující zemský element a různé květiny dávající laskavost, něhu a krásu. Také jsou zde dva pařezy, které značí, že člověk o něco, nebo někoho přišel a něco musel ze svého života odstranit.
Na levé straně symbolizující ženskou část, která se spojuje s city a emocemi je čistá studánka, ze které vytéká pramínek vody. To je ukazatel svěžesti, proudění a propouštění emocí. Majitelka má Merkur i Venuši v Rybách, které s vodním elementem souvisí.
Slunce na nebi silně ohnivě září a ukazuje, že i když do života přijdou mráčky, vždy je Slunce zase prozáří. Majitelka má Slunce i Mars v ohnivém znamení Berana.
 

 
 
Na chaloupce u rybníčka

Tento idylický obrázek přišel jako vize pro bytost, která má Venuši ve znamení Býka ve velkém zemském trigonu na Saturn v Kozorohu a Pluto v Panně. Tato energie se projevila jako vzkvétající zahrádka s malebnou chaloupkou nesoucí stabilitu, klid a jistotu pozemského světa.
Slunečnice jako symbol prosperity a bezpečí a jasně zářící slunce na nebi dávají pocit radosti a štěstí a jsou zosobněním ohnivé energie. Merkur a Slunce se totiž nacházejí v ohnivém znamení Berana a Slunce je hezky aspektováno na planetu štěstí Jupitera ve znamení Střelce, kde se se nachází i ascendent.
Pivoňka jako symbol bohatství, krásy, důvěry a porozumění, kvete na pravé mužské straně obrázku a vnáší tam pozitivní energii i pro již ukončené vztahy a pomáhá doplnit energii do základní čakry.
Na levé ženské straně obrázku související s emocemi stojí zdravý vzrostlý strom, jako symbol života a stability a pod ním je malá lavička vybízející k rozjímání. Je zde také rybníček a v něm dvě rybky symbolizující citovou vřelost a touhu po vztahové harmonii. Na břehu sedí bílý pejsek, jehož stín se odráží na hladině. Bílý pejsek jako symbol věrnosti, čestnosti a pravdy, zde působí klidně a oddaně. V pohádkách nás často doprovází do jiných světů, kam zná cestu jenom on. Zde tedy čeká, aby pomohl ukázat novou cestu třeba do svého nitra.
Dvě cesty stejným směrem, jedna k chaloupce a druhá ke kostelu, ukazují na určité podobenství pro cestu duchovní i hmotnou, kde se má nalézt vnitřní klid a bezpečí.
Malé kvítky před chaloupkou a okolo cesty zjemňují a osvěžují celkovou energii.
 
 

 
S jednorožcem u studánky.
 
Tento kouzelný obrázek vznikl pro bytost se Sluncem i Merkurem ve vodním znamení Ryb, proto je zde dominantní pramen vody vytékající ze skály do studánky a s odtokem do volné přírody. Je to návod nenechávat si v sobě zbytečné emoce a propouštět je, aby vše mohlo volně plynout. Je umístěn do levé ženské části, která s emocemi souvisí.
Pro retrográdní Venuši v ohnivém znamení Berana v konjunkci s Dračím ocasem a Chironem ukazující, že v oblasti vztahů bude třeba hlubší léčení, přišla vize barevného letícího papouška z pravé mužské strany, tento pták slunce a jeho barevné peří mají magický a léčivý význam na lidskou psychiku, učí nás, jak být větším diplomatem a lépe porozumět ostatním.
Stěžejním prvkem obrázku je však magický jednorožec, kterého doprovází krásná duha. Toto bájné posvátné zvíře je nositelem magické ochrany, síly, čistoty, štěstí a krásy. Dokáže léčit a zvyšuje naši přitažlivost a poznání. Duha, jež v sobě obsahuje všechny základní barvy poukazuje na možnost harmonizace čakrového systému.
Dva silné zdravé stromy pomáhají dávat přizemnění a jistotu v životě a dva keře rudých růží dávají potřebnou vášeň, lásku a naději. Pomněnky a drobné kvítky dávají jemnost a něhu.
Nad vším jasně září slunce.
 
 

 
U fontánky s pávem
 
Dominantou tohoto obrazu je krásný páv.
Majitelka obrázku má hezky aspektovánu Venuši v 10.domě ve vzdušném znamení Blíženců, a proto mi hned jako první ve vizi přišel právě páv. Venuše je také její sluneční vládce, protože je zrozena ve znamení Býka. Ptáci a jejich zpěv harmonizují naše okolí a patří ke vzdušnému elementu, a proto se pro Venuši v Blížencích hezky hodí.  Páv jako symbol krásy, vznešenosti a nesmrtelnosti má i velkou magickou moc. Jeho pohled prý dokáže vyhnat zlo. Jeho shazování peří na zimu a obnova na jaře má spojitost se znovuzrozením a nesmrtelností. Z negativních vlastností je třeba dát si pozor na občasnou pýchu.
Romantická fontánka s tryskající vodou symbolizuje osvěžení a vřelé city. Majitelka má Lunu ve vodním znamení Štíra.
Dva tmavě růžové keře růží jsou symbolem lásky, který přišel jako druhý impulz k obrázku a přinášejí něžnou krásu a ženskou energii, proto jsou také v levé části obrazu.
Kaplička a cesta k ní vedoucí z levé strany symbolizuje určité citové usmíření, ke kterému se bylo třeba dopracovat.
4 stromy na obraze patří k pevným základům života.
Jelikož je majitelka zemský Býk v Panně obrázek působí harmonicky a čistě s důrazem na přírodní krásy. Drobné květinky dodávají něhu a fialové květy vyšší poznání.

 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one