Reference

Děkuji Ti Jituš, děkuji za krásný dar, který v sobě neseš. Mám slzy v očích a po celém těle husinu. Již po druhé jsi mi pomohla mé staré duši, si rozpomenout si, jako poprvé letos v březnu, kdy jsi rozsekla svou astrologii a kouzlem královny elfů moje prokletí, které jsem si táhla sebou několik posmrtných životů. Mohla jsem díky Tobě vzít do náruče svůj stín a postavit se na nohy a plně s ním začít pracovat a přivést ho prací na sobě do světla. Díky Tobě jsem pochopila, že proto se nás ty naše stíny drží, abychom je povznesli, pohladili a pracovali s nimi a tím z nich udělali světelné bytosti, možná proto jdou s námi, jsou na nás vrženy kletbou. Je to škola, zkouška, pro kterou tu všichni jsme a díky Tobě svůj stín léčím, pracuji s ním. Díky tomu mohu pomáhat mrtvým duším do světla i těm duším, které jsou tu staletí uvězněné, díky Tobě mohu kreslit lidem mandaly a léčit tak jejich neduhy, jak na fyzické úrovni, tak duchovní! Díky Tobě jsem více vychytala pečení dortů pro lidičky-díky kterým jim otevírám jejich vnitřní dítě a ve finále díky Tobě Jituš mohu plně pracovat s matkou zemí a krásnou faunou a flórou. Nikdy Ti nepřestanu děkovat, za to velkolepé probuzení, za tu krásu a pravdu, má drahá z Atlantidy, kde si na Tebe pamatuji ze svých několika životů nejvíce.
4.9.2021
Monika Buřilová Čečáková

 
Dobry vecer Jitko,
k tem člankum a videim na přiznacich transformace:
Je to užasné. Takové jako ty Vaše články si v těchto nelehkých transformačních dnech několikrat pouští a poslouchá opakovaně velké množstvi lidi, jelikoz je to velmi inspirativni a povzbuzujicí. Všichni jsme zavřeni doma a řešime hodně vztahy, takže jsou to taková světla v momentě, kdy si vše potřebujeme všichni znovu připomenout, co nás čeká a jak velká je potřeba zodpovědnosti v této krásné a zároveň velmi těžké době pro všechny.
Mějte se hezky a těsim se na Vaše dalši hezká povzbudivá poselstvi.
S láskou.
Karin Bayerova
14.11.2020

 

 

Úžasná a drahá Jitko. Děkuji, děkuji, děkuji.
Tys ta jež předává co nikdo jiný, jež vnímá a cítí a já jsem poctěn, že u této zprávy mohu být!
Jistě víš, jak silné se mě obě témata dotýkají, neboť spolu úzce souvisí! Jesus a Arkturiáni.
Navíc ses trefila přesně nejen obdobím, ale i skrz tvé vědění v astrologii skrze planety do vypalování vzorců starých zranění, jež po pochopení můžeme propustit!
Já osobně měl ohromný proces, kdy mi Sára při poklepání na hruď aktivoval opětovně sevření.. Úzkost až třes.. nahlédl jsem do zkušenosti postupně. Vypadlo ze mě opětovně téma ztráty krve a jakoby strach o její objem.Později jsem specifikoval, jako kdyby mi veškerá krev najednou vytryskla z těla. Vize co následovala byla dost šílená a těžká..
Obětování formou trestu za své působení někde zcela jinde než je Země a to formou přibližující se zdí, jež postupně drtí tělo..
Prvně praskne hlava.. poté hruď a pak se drží kosti.. Možná namítnete, že to už pak přece nebolí, ale vězte, že ta duše to vidí a stále cítí!
Zdi jež se přibližují pomalu a vy nemůžete utéct.. Víte, že se to stane a můžete jen šílet a čekat, až se tak stane.. Prvně tlak a poté drcení..
Noo.. některé záznamy jsou vážně hodně šílené, avšak po vyplavení je moje téma krve a jejího oběhu úplně na jiné úrovni, dokonce už se mi dá i poklepat na hrudník.
Ať už si o tom myslíte cokoliv, tyto projevy nejsou logické, tělo reaguje zkrze emoce, které tam najednou nejsou.. Není to snad jasný důkaz, že léčení z jiných životů opravdu jede na plné obrátky?
Potvrzuji a silně cítím vše co zde padlo od drahé Jitky a ze srdce děkuji, neboť pravdy jež padly zde na povrch budou mít ještě hluboké dopady pro každého, kdo se jim otevře a vězte, nejste na to sami 
Ježíše cítím silně a meditace s ním se blíží, tedy tvorba, avšak předtím cítím ještě téma vody, která se s tím vším také prolíná, neboť pomáhá vyplavovat emoce.
15.10.2020
Matouš Svoboda (Ektara)  citem.webnode.cz

 

 

Dobrý den,
Nechal jsem si u paní Jitky vytvořit výklad vztahů. Velice se mi líbilo, že výklad byl o tom, co kdo potřebujeme, jaké máme tendence. Mohl jsem se tak zamyslet nad tím, jakým způsobem s těmito aspekty ve vztahu můžeme pracovat a zda s nimi pracovat chceme a potřebujeme. Výklad mne neustále překvapuje, chová se jako živý. Sice jsem výkladu rozuměl hned od začátku, paní Jitka mi jej přiblížila velice srozumitelně, ale neměl jsem jej prožitý. Takže stále přichází příjemné "AHA!" momenty  překvapení typu "Takto to bylo myšleno, takto chutná ten prožitek."
Pokud hledáte pomoc s orientací ve svém životě, paní Jitka je jedním z lidí, které mohu doporučit. I já sám se na ni znovu obrátím, pokud budu potřebovat.
Vlaďa K.
Jitka je v mých očích milá bytost, která působí pozitivně za každé situace a snaží se každému pomoci jako člověk, který má své osobní zkušenosti, tak i jako výborný poradce, který umí číst v horoskopech a zároveň se nacítí na dannou situaci nebo emoci. Umí zkloubit vše dohromady a to je velmi cenné. Určitě ji mohu doporučit.
Lenka Č.

 
Od paní Jitky jsme si s manželem nechali dělat horoskopy už po několikáté. Byl to výhled na celý rok, a musím říct, že vždy situace vycházely jak paní Jitka napsala. Ať to byly pracovní příležitosti, nebo finanční záležitosti. Vždycky ta situace přišla a na nás bylo, jak s tou situací naložíme. Hodně nám to pomohlo v rozhodování se v pravou chvíli. Jsme moc spokojení a obracíme se na ni vždy, když potřebujeme znát náhled na určitou situaci. Určitě vřele doporučujeme, máme jen ty nejlepší zkušenosti.
Eva Paludová
Obrátila jsem se na paní Valentovou ve chvílích života, kdy mě potkaly "zásadní" změny, nebo jsem potřebovala poradit v rámci životních kroků. Intuitivně jsem cítila, že astrologie mi potvrdí a ukáže konstalace, které vnáší změny do mého života / operace, rozpad vztahu. Paní Valentovou považuji za upřímného člověka s dobrým srdcem, kterému důvěřuji. Vždy mě potvrdila to, co se stalo. Dala mi odvahu a doporučení, a hlavně předala mi novou sílu, odvahu a přijímání toho, co vchází do mého života. Musím také říci, že její předpovědi se vyplnily. Cítím s ní napojení a hlubší porozumění během rozhovoru. Vždy nacházím hlubší pochopení pro sebe sama. Líbí se mi přístup paní Jitky, jak volí slova, vážím si její citlivosti a její lidskosti. Rady, které nejsou jenom z astrologického poznání, ale všeobecně dává člověku konkrétní rady, co může se svým životem dělat dále. Je to člověk, na kterého se ráda obracím.
Hanka P.
"Když jsem poznala Jitku, hned napoprvé mě zcela ohromila - její astrologie nebyla žádná vágní komunikace s podvědomím, to bylo skutečné čtení v cestách osudu. Neznala mě a při letmém pohledu na můj zjednodušený horoskop mi řekla ty nejcharakterističtější rysy mé osobnosti a toho, jak se cítím. Od té doby mi pravidelně pomáhá v životních krizích - nejenže je dokáže v osudu vidět a říct, kdy zhruba pominou. Jitka není jen dokonalý čtenář horoskopů, je taky moudrá lidská žena, která dokáže tyto de facto technické informace lidsky interpretovat bez falešných nadějí. Pomůže vám vidět světlo na konci zdánlivě nekonečné tmy." 
Zuzana K.
Dokud jsem nepoznala Jitku, brala jsem astrologii s rezervou. Nechtěla jsem se jí poddat a ani neměla důvěru ve způsob, jakým někteří astrologové pracují. Pak jsem se octla po nečekané náhlé smrti svého partnera v situaci, kdy jsme neměla ani špetku energie a síly a byla na dně. Jitka mi v této situaci napsala, že potkám brzy partnera štíra a čeká mne silný a dlouhý partnerský vztah. Vše se naplnilo a já dnes vím, že mne zamilování a vztah s novým mužem - štírem tehdy vlastně zachránil. Nebyla bych mu ale otevřená, kdyby mi Jitka neprozradila svou vizi. Od té doby vnímám její schopnost nejen práce astrologa jako výjimečnou. Pořádala jsem sama 5 let ve svém duchovním centru mnoho s lektory semináře a přednášky nejen na téma astrologie, ale vždy mi předpověděli něco jiného, než Jitka. Nakonec se ale věci udály tak, jak je popsala ona...Takže sama nevím, jak je to možné, mám respekt a cítím, že Jitka nepracuje jen s tím, co vidí v astrologickém rozboru, ale vnímá souvislosti a velmi, velmi jemné okolnosti a vztahy a energie, které hrají v našem nastavení roli a které často mnozí nevnímají. Nestanovuje jaké události vás čekají nebo co máte udělat, ale velmi citlivě popisuje vyšší stupeň poznání: naznačí energetické vlivy v daném období, vnímá proč jsou v životě potřebné a na jaké úrovni nás mají léčit a co sami máme umět proměnit., abychom žili šťastně a využili svůj potenciál. Je to velmi cenný přístup, který jsem dosud u jiných astrologů nepoznala.
PhDr. Renata Bernardi
 
 
 
 
 

 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one